Popismísto výkonu práce - Rybnice
Náplň práce:
- zajiš´tování doplňování písků
- odvoz neshodných výrobků
- péče o stroj
Požadavky:
- min. výuční list
- ŘP sk. C (možnost zaškolení)
- profesní průkaz na kolové nakladače výhodou
- pracovitost, vytrvalost, flexibilitu
- dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
- zázemí stabilní firmy
- motivující mzdové ohodnocení, od 20 000 Kč do 24 000 Kč + výkonnostní složka mzdy až do výše 12 000 Kč
- výplata v termínu
Další výhody:
- využití zaměstnaneckých výhod od O2 Family
- benefity - vyšší příplatky za noční a víkendové směny, speciální příplatek za odpolední směny, příplatek za odpracované směny a dopravné,
- náborový příspěvek ve výši 15 000 Kč
- závodní stravování
Nástup ihned nebo dohodou, vhodné i pro absolventy.
Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte vedoucího závodu p. Kruckého na email krucky@best-as.cz nebo se dostavte osobně : Rybnice 148, Kaznějov.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěBEST, a. s., Rybnice 148, 331 51 Kaznějov Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-06-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-13T02:00:54

Společnost

BEST, a.s.,
  • BEST, a.s.,
  • Kontakt : Michal Krucký
  • E-mail : krucky@best-as.cz
  • Adresa : BEST, a. s., Rybnice 148, 331 51 Kaznějov

Klíčová slova

směny

příplatek

noční

odpracované

odpolední

speciální

víkendové

příplatky

náborový