PopisPožadujeme:
řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
referent koordinuje a realizuje činnosti územní přípravy a terénních prací v přiděleném územním sektoru.
Průběžně monitoruje aktuální stav územní přípravy a terénních prací v daném územním sektoru, upozorňuje krajské pracoviště na existující problémy a potenciální rizika.
Metodicky řídí a koordinuje terénní pracovníky v daném územním sektoru.
Zabezpečuje komunikaci s obcemi, kontaktními a sběrnými místy SLDB, případně stavebními úřady v dané územní působnosti.
Zabezpečuje realizaci zkušebního sčítání i vlastního sčítání 2021 v daném územním sektoru.

Nabízíme:
stravenky, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěČESKÝ STATISTICKÝ ÚŘAD, prac. Kladno, náměstí Svobody 1960, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně18230 Kč Mzda maximálně27420 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-13T02:00:54

Společnost

ČESKÝ STATISTICKÝ ÚŘAD
  • ČESKÝ STATISTICKÝ ÚŘAD
  • Kontakt : Monika Braunšveigová
  • Telefon : +420 737 857 432
  • E-mail : monika.braunsveigova@czso.cz
  • Adresa : ČESKÝ STATISTICKÝ ÚŘAD, prac. Kladno, náměstí Svobody 1960, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

územním

územní

daném

sčítání

prací

terénních

přípravy

koordinuje

sldb

místy