PopisNÁPLŇ PRÁCE: studijní agenda studentů všech stupňů studia (od stadia "uchazeč" až po stadium "absolvent") zejména pro studenty přeshraničních oborů, kteří studují v angličtině;
agenda spojená s poskytováním všech druhů stipendií;
zadávání změn předmětů a nových studijních plánů v elektronické studijní agendě STAG;
zápisy studentů a kontroly plnění studijních plánů jednotlivých studentů;
příprava organizačního zajištění imatrikulací a promocí; správa archívu studijního oddělení;
zajištění spisové agendy (FIS); zajištění objednávek pro studijní oddělení (VERSO);
vedení agendy tzv. uznané doby rodičovství.
POŽADUJEME: minimálně středoškolské vzdělání; bezúhonnost, pečlivost, zodpovědnost;
aktivní znalost angličtiny - minimálně B2;
samostatnost a vlastní iniciativu při plnění povinností, organizační schopnosti;
schopnost spolupráce v kolektivu, vstřícnost, komunikační dovednost verbální i písemnou;
asertivní a zdvořilé vystupování; odolnost vůči stresu;
pokročilá znalost práce s PC (MS Word, MS Excel, MS Outlook), vyhledávání na Internetu;
schopnost a ochotu učit se novým věcem (zákonné normy, studijní normy, elektronická studijní agenda, finanční informační agenda a další)
PRACOVNÍ ÚVAZEK: 100%, smlouva na dobu určitou, 2 roky, s možností prodloužení až na dobu neurčitou; začátek pracovní doby mezi 6:30 - 8:00 dle dohody
MZDA: dle Mzdového předpisu JU a Metodiky PřF ke Mzdovému předpisu JU - mzdová třída 6,
aktuálně 23 500 Kč, možnost výkonnostní prémie, odměn
BENEFITY: 5 týdnů dovolené; dotované stravování;
zvýhodněné mobilní volání - hlasové a datové služby; jazykové a další zaměstnanecké kurzy;
zvýhodněné bankovní služby u partnerské banky; možnost využití univerzitní školky;
Microsoft Office zdarma do soukromých zařízení.

Nástup možný ihned.
Přihlášky (životopis + motivační dopis) podávejte na adresu mfrancova@prf.jcu.cz do 30. 6. 2019.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJihočeská univerzita v Českých Budějovicích-Přírodovědecká fakulta JU, Branišovská 1760, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5 Mzda minimálně23500 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-13T02:00:54

Společnost

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Kontakt : Personální oddělení
  • E-mail : mfrancova@prf.jcu.cz
  • Adresa : Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích-Přírodovědecká fakulta JU, Branišovská 1760, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Klíčová slova

studijní

agenda

agendy

plánů

znalost

služby

plnění

dobu

dle

zajištění