PopisNáplň práce a požadavky: obsluha VZV (zaškolíme a zajistíme možnost absolvování kurzu), práce s břemeny, údržba a seřizování plnicích linek a vyfukovacích automatů, fyzická zdatnost, pečlivost, samostatnost a flexibilita. Vhodné i pro absolventy.

Nabízíme: perspektivní práci na HPP, pracovní dobu 7,5hod/den, možnost dalšího vzdělávání, možnost profesního růstu, dobré finanční ohodnocení, přátelské pracovní prostředí, podporu celého týmu.

V případě zájmu volejte v 7:00-15:00hod, nebo pište na uvedený email.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZenit,spol. s r.o., Pražská 162/19, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav Mzda minimálně16100 Kč Nastoupit od2019-06-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-13T02:00:54

Společnost

Zenit,spol.s r.o.
  • Zenit,spol.s r.o.
  • Kontakt : Petra Potměšilová
  • Telefon : +420 327 304 326,725 454 457
  • E-mail : potmesilova@zenit-caslav.cz
  • Adresa : Zenit,spol. s r.o., Pražská 162/19, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav

Klíčová slova

možnost

práce

pracovní

náplň

dobu

75hodden

dalšího

vzdělávání

profesního

růstu