Popispracoviště Kroměříž
- náplň práce: Obsluha CNC frézek, Práce s výkresovou dokumentací a s měřidly, Dohled nad běžnou provozní údržbou stroje
- Požadavky: vyučení nebo SŠ vzdělání v technickém oboru, spolehlivost, samostatnost, pracovitost a loajalita, smysl pro přesnost a pečlivost, Manuální zručnost, zájem se naučit něco nového
- Výhodou pro Vás bude: Je-li pro Vás soustružení či frézování, zejména na CNC, už nějakou dobu každodenním chlebem
- Naše nabídka: Vysoké ohodnocení dle zkušeností a dovedností, Práce pouze ve 2-směnném provozu, Jistota se smlouvou na dobu neurčitou, Možnost profesního růstu, Stravenky v hodnotě 100,- Kč, Měsíční zpříjemnění za 100% docházku – 500,- Kč, Řada dalších benefitů
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: prace@moravia-retezy.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěHulínská 1799/1, 767 01 Kroměříž 1 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně33000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-14T01:57:22

Společnost

MORAVIA ŘETĚZY a.s.
  • MORAVIA ŘETĚZY a.s.
  • Kontakt : Jitka Vašinová
  • Telefon : +420 573 360 365
  • E-mail : prace@moravia-retezy.cz
  • Adresa : Hulínská 1799/1, 767 01 Kroměříž 1

Klíčová slova

práce

dobu

cnc

pracoviště

zkušeností

smlouvou

jistota

provozu

2směnném

dovedností