Popispracoviště Ostrava, Přívoz
- Náplň práce: příjem a naskladňování zboží, příprava a nakládání zboží zákazníkům, nakládání zboží do kamionů, komunikace se zákazníky, příprava a aktivní účast na inventurách
Požadujeme: SOU/SŠ technického směru výhodou, praxi na obdobné pozici, ŘP skupiny B, platný řidičský průkaz na VZV, zdravotní způsobilost k výkonu práce, znalost střešního sortimentů výhodou
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vendula.furstova@salvatorstrechy.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSALVATOR STŘECHY s.r.o. - Přívoz, Ostrava, Slovenská 1085/1a, Přívoz, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-13T02:00:54

Společnost

SALVATOR STŘECHY s.r.o.
  • SALVATOR STŘECHY s.r.o.
  • Kontakt : Vendula Fürstová
  • Telefon : +420 606 055 133
  • E-mail : vendula.furstova@salvatorstrechy.cz
  • Adresa : SALVATOR STŘECHY s.r.o. - Přívoz, Ostrava, Slovenská 1085/1a, Přívoz, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

zboží

práce

příprava

nakládání

pracoviště

znalost

řidičský

průkaz

vzv

zdravotní