PopisOFFICE MANAŽER, MANAŽERKA - odd. výroby
- HPP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup 1.10.2019
- Náplň práce: Administrativa technického úseku, podpora všech technických oddělení, komunikace s dodavateli, zajištění cenových nabídek, objednávky dílů pro prototypy, zajišťování dodávek samolepek a návodů, každodenní činnost v informačním programu HELIOS Orange, Plantune (zakládání nových položek, aktualizace kalkulačních cen, poptávky, objednávky, výdej/ příjem, inventury), vedení chodu kanceláře a zásobování (kancelářské potřeby, občerstvení), správa BOZP a její dokumentace, evidence a školení zaměstnanců, revize VZV, evidence a zajištění stravování pro výrobu firmy
- Požadujeme: Spolehlivost, znalost účetního programu HELIOS Orange vítaná, zkušenosti na pozici office manažer vítaná, chuť do práce, loajálnost, zodpovědnost, komunikativnost, týmový duch, příjemné vystupování, pozitivní přístup, organizační schopnosti, ochotu učit se novým věcem
- Nabízíme: Volné víkendy a svátky, odměna za 100% splnění docházky, stravování zdarma
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte: Němečková Markéta, tel.: 775 787 222, e-mail: marketa.nemeckova@lindr.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSadová 132, 503 15 Nechanice Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-13T02:00:54

Společnost

LINDR.CZ s.r.o.
  • LINDR.CZ s.r.o.
  • Kontakt : Markéta Němečková
  • Telefon : +420 775 787 222
  • E-mail : marketa.nemeckova@lindr.cz
  • Adresa : Sadová 132, 503 15 Nechanice

Klíčová slova

office

vítaná

objednávky

zajištění

programu

helios

orange

práce

stravování

evidence