PopisNáplň práce:
* správa počítačové sítě (software, hardware) jejich údržba a obnova
*správa a evidence všech SW produktů firmy vyjma Heliosu
*evidence všech SW produktů včetně souvisejících licencí a jejich včasná obnova
*ochrana firmy proti neoprávněnému vniknutí do firemní sítě
*zajištění chodu firemní síťové infrastruktury
*správa firemního intranetu a docházkového systému
*správa a evidence firemní telekomunikační techniky
*zajištění nákupu oprav a náhradních dílů pro PC a tiskárny
*správa přístupů, podpora a školení uživatelů
*správa webových stránek

Požadujeme:
* SŠ/VŠ v oboru počítačových techlologií
* pasivní znalost anglického jazyka v technické oblasti
*samostatnost, komunikativnost, flexibilita
*aktivní přístup k řešení problémů

Nabízíme:
* zaměstnanecké benefity
* zázemí stabilní společnosti
* přátelský kolektiv
* individuální přístup Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěU Přehrady 5129/67, 466 01 Jablonec nad Nisou 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-12T11:19:40

Společnost

JabloPCB s.r.o.
  • JabloPCB s.r.o.
  • Kontakt : Daniela Felixová
  • Telefon : +420 483 515 554
  • E-mail : felixova@jablopcb.cz
  • Adresa : U Přehrady 5129/67, 466 01 Jablonec nad Nisou 1

Klíčová slova

firemní

všech

přístup

firmy

produktů

evidence

stránekpožadujeme

sšvš

oboru

anglického