PopisPracovní pozice: samostastná účetní
POŽADAVKY: znalost podvojného účetnictví, vzdělání minimálně ÚSO s maturitou, VŠ, řidičský průkaz sk. B- výhodou, požadujeme pečlivost při zpracování agendy, poctivost, spolehlivost, samostatnost, praxe výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: podvojné účetnictví, sestavování ročních a měsíčních účetních výkazů,
účtování zásob, fakturace
Možnost i zkráceného úvazku: 6 – 8 hodin
Mzda: 20 000 Kč, dle vzdělání a praxe – růst možný
Zaměstnnecké výhody: odměny, příspěvek na stravování, finanční výpomoc v případě nouze, dovolená navíc
KONTAKT: životopisy zasílejte na poštovní adresu: Bambásek Pavel, BNK, a.s., Volyňská
189, Strakonice 386 01 nebo na e-mail: bnk@bnk-as.cz

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVolyňská 189, Strakonice II, 386 01 Strakonice 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-13T02:00:54

Společnost

BNK, akciová společnost
  • BNK, akciová společnost
  • Kontakt : J. Blechová
  • E-mail : bnk@bnk-as.cz
  • Adresa : Volyňská 189, Strakonice II, 386 01 Strakonice 1

Klíčová slova

účetnictví

vzdělání

praxe

pracovní

výpomoc

úvazku

hodin mzda

dle

růst

možný zaměstnnecké