PopisMísto výkonu práce v Pardubicích - Rybitví
Pracovní náplň:
" obsluha jednoduchých chemických aparatur a strojů
" manipulační práce
" čištění strojů a zařízení, spolupráce při jejich údržbě
Požadujeme:
" SO, SŠ vzdělání v chemickém oboru
" manuální zručnost
" chuť pracovat
" dobrý zdravotní stav
" ochota pracovat v nepřetržitém provozu
" praxe v oboru výhodou
Zaměstnanecké výhody:
" jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti
" příspěvek zaměstnavatele na firemní benefity až 32.000 Kč/ ročně
" teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát)
" 5 týdnů dovolené
" příspěvek na penzijní připojištění až do 800 Kč/ měsíc
" Cafeterie ve výši 3.000 Kč/rok na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
" zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
" zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
" zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a. s.
" zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity
" možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)
První kontakt telefonicky (07:00 - 15:00), e-mailem nebo osobně - každá středa od 08:00 hodin - personální oddlělení. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěRybitví 296, 533 54 Rybitví Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-14T01:57:22

Společnost

Výzkumný ústav organických syntéz a.s.
  • Výzkumný ústav organických syntéz a.s.
  • Kontakt : Markéta Kohútová
  • Telefon : +420 466 824 415
  • Adresa : Rybitví 296, 533 54 Rybitví

Klíčová slova

vzdělávání

benefity

místo

tarify

ceny

pobytyquot zvýhodněné

zážitkové

rekondiční

blízkéquot zvýhodněné

zaměstnance