PopisMECHANIK/-ČKA - ELEKTRO
Požadujeme: vyučení, manuální zručnost.
Pracovní náplň: montážní práce při výrobě relé, seřízení navíjecího poloautomatu, ručních i pneumatických lisů, znalost výkresové dokumentace, jemná zámečnická práce - demontáž nástrojů, závoz výrobků - řidičský průkaz "B", vhodné pro muže
Nabízíme: dobré pracovní podmínky a prostředí,stravování, dovolená 20+ vánoce, bonusy za km jízdy, po zapracování možnost dalších zaměstnaneckých výhod
Vhodné i pro absolventy/-ky.
V případě zájmu volejte na tel.: 777 204 237 nebo pište na e-mail: marketa.havelkova@ekorex.cz. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEkorex - Consult, spol. s r.o. - pobočka Nová Paka, Kumburská 1698, 509 01 Nová Paka Mzda minimálně100 Kč Mzda maximálně120 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-14T01:57:22

Společnost

Ekorex - Consult, spol. s r.o.
  • Ekorex - Consult, spol. s r.o.
  • Kontakt : Markéta Havelková
  • Telefon : +420 777 204 237
  • E-mail : marketa.havelkova@ekorex.cz
  • Adresa : Ekorex - Consult, spol. s r.o. - pobočka Nová Paka, Kumburská 1698, 509 01 Nová Paka

Klíčová slova

práce

mechanikčka

jízdy

muže nabízíme

dobré

pracovní

podmínky

prostředístravování

dovolená

20+