PopisMísto výkonu práce: Nýřany
Náplň práce: Pomocné práce při elektromonáži klimatizačních zařízení
Požadavky na praxi a zkušenosti: elektro vzdělání výhodou. Praxe v oboru výhodou. Schopnost číst v technické dokumentaci
Další požadavky: Pracovitost, pečlivost, základní znalost AJ a NJ výhodou
Prémie 0-15%, docházkový bonus 1 500/měsíčně, Noční příplatek 12% z průměrného hodinového výdělku. Odpolední příplatek 10 Kč/hod. Ostatní příplatky dle zákoníku práce.
První kontakt emeilem, telefonicky 8:00 - 17:00 či osobně na adrese: Adecco s.r.o., Otýlie Beníškové 1556/12, 301 00 Plzeň 3 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěADECCO spol.s r.o. - Nýřany, Na Tesle 1238, 330 23 Nýřany Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-15T01:59:05

Společnost

ADECCO spol.s r.o.
  • ADECCO spol.s r.o.
  • Kontakt : Iveta Vlčková
  • Telefon : +420 734 444 958
  • E-mail : iveta.vlckova@adecco.com
  • Adresa : ADECCO spol.s r.o. - Nýřany, Na Tesle 1238, 330 23 Nýřany

Klíčová slova

práce

výhodou

příplatek

zákoníku

průměrného

hodinového

výdělku

odpolední

kčhod

ostatní