PopisJsme přední tuzemský výrobce městského mobiliáře (parkové lavičky, zastávkové přístřešky, odpadkové koše, stojany na kola apod.).
Hledáme šikovného a pečlivého kolegu do našeho realizačního týmu na montáž výrobků v kompletační hale v Třebíči.
Více informací o firmě najdete na www.streetpark.cz.
Pracovní náplň:
o Čištění pozinkovaných dílů broušením před finální povrchovou úpravou.
o Jednoduchá kompletace ocelových prvků do celků. Osazení dřevěnými prvky. Dovoz polotovarů od subdodavatelů. Kontrola kvality přebíraného zboží. Balení zboží pro expedici. Rozvoz hotových výrobků k zákazníkům. Případná pomoc montážní četě při kompletaci u zákazníka.

Požadavky na zaměstnance:
o Řidičský průkaz minimálně B
o Manuální zručnost a pečlivost.
o Cit pro detail.
o Zaměření na kvalitu.

Nabízíme: hl. pracovní poměr nebo práci na dohodu - dle kapacity a zájmu uchazeče. Smysluplnou a různorodou práci, která bude vaší vizitkou po celé ČR. Odpovídající finanční ohodnocení. Základní mzda 20.000 + prémie ze zisku + osobní ohodnocení, vše na dohodě a v závislosti na kvalitě práce.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPtáčov 40, 674 01 Třebíč 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-14T01:57:22

Společnost

STREETPARK s.r.o.
  • STREETPARK s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Rous
  • Telefon : +420 773 789 361
  • E-mail : tomas.rous@streetpark.cz
  • Adresa : Ptáčov 40, 674 01 Třebíč 1

Klíčová slova

práci

ohodnocení

výrobků

zboží

hotových

minimálně

kvalitunabízíme

zaměření

detailo

expedici