PopisMísto výkonu práce: Popinecká 983/30, Vratimov
Nutno se na pohovor objednat a přinést s sebou životopis.

Náplň práce: výroba kabelových svazků do aut

Požadujeme:
- manuální zručnost
- práce ve stoje, bezprašné prostředí
- schopnost zvládnout práci podle manuálů v určeném pracovním tempu
- pečlivost, trpělivost, zodpovědnost, dochvilnost
- úspěšně absolvovat úvodní zacvičení
- zdravotní způsobilost, schopnost projít EMG testem a velice dobrý zrak
- plnoletost

Nabízíme:
- mzda od 16 000 - 20 000 Kč
- práce ve 3-směnném provozu
- 13. a 14. mzda
- náborový příspěvek 4 000 Kč
- benefity - odměny za zvýšený výkon
- příspěvek na stravování (levný oběd, polévka i káva)
- převod pod kmen
- přímý spoj na všechny směny z Havířova, Orlové a Ostravy Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěFlexI T agency s.r.o. - Vratimov,, Popinecká 983/30, 739 32 Vratimov 1 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-14T01:57:22

Společnost

FlexI T agency s.r.o.
  • FlexI T agency s.r.o.
  • Kontakt : Petra Marinčáková
  • Telefon : +420 774 507 002
  • E-mail : petra.marincakova@flexitagency.com
  • Adresa : FlexI T agency s.r.o. - Vratimov,, Popinecká 983/30, 739 32 Vratimov 1

Klíčová slova

práce

schopnost

příspěvek

benefity

náborový

mzda

provozu

3směnném

místo