PopisPožadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání - strojírenské výhodou
praxe v oboru strojírenské výroby - výhodou
výborné obchodní dovednosti - přirozený talent pro obchod
průbojné chování
samostatnost, flexibilita, komunikativnost, zodpovědnost
příjemný vzhled a vystupování
Náplň práce:
zajišťování marketingové, nabídkové činnosti v ČR a zahraničí v oblasti nádrží na a technické plyny, nádrží pro energetiku a úpravny vod, skladovací systémy a ocelové svařované konstrukce
příprava obchodních smluv s ohledem na reálnost časového plnění, kapacitní a technologické možnosti firmy, solventnost zákazníka a ziskovost zakázky
zajišťuje jednoznačné zadávání zakázek do systému IFS, včetně projektového řízení a stanovení limitních hodnot
spolupracuje s ostatními odděleními při technickém vyjasňování a doplňování zadávaných zakázek
zajišťuje správné podklady pro fakturaci zakázek, vytváří ceny s ohledem na ziskovost zakázek v daném portfoliu
zajišťuje vymáhání plateb od zákazníků v termínu splatnosti a zajišťuje reklamační řízení
zajišťuje činnost souhlasně s rozsahem příručky jakosti EN ISO 9001, organizačního řádu a systému IFS Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBAEST Machines & Structures, a.s., Černoleská 1930, 256 01 Benešov u Prahy Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-13T20:35:01

Společnost

BAEST Machines & Structures, a.s.
  • BAEST Machines & Structures, a.s.
  • Kontakt : Andrea Hnátková
  • Telefon : +420 317 753 246,603 830 253
  • E-mail : ahnatkova@baest.cz; andrea.hnatkova@baest.cz
  • Adresa : BAEST Machines & Structures, a.s., Černoleská 1930, 256 01 Benešov u Prahy

Klíčová slova

zakázek

ziskovost

strojírenské

systému

ifs

ohledem

nádrží

odděleními

správné

zakázekzajišťuje