PopisDOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE NEBO DOHODA O PRACOVNÍ ČINNOSTI
Vhodné i pro absolventy, plnoleté studenty!!!
Náplň práce: asistence při prodeji společenských oděvů
Požadujeme: schopnost samostatně pracovat, spolehlivost, pohotovost, umět obsloužit zákazníka, komunikativnost, odpovědnost, zájem o módu.
Zaučíme.
Informace k pracovnímu místu podá pí. Jana Pavlůsková tel. 724 379 575, email: pavluskova.jana@seznam.cz nebo osobně na uvedené adrese.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěODĚVY PRAHA s.r.o. - provozovna Písek, Budovcova 104/2, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně13350 Kč Nastoupit od2019-06-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-14T01:57:22

Společnost

ODĚVY PRAHA s.r.o.
  • ODĚVY PRAHA s.r.o.
  • Kontakt : Jana Pavlůsová
  • Telefon : +420 724 379 575
  • Adresa : ODĚVY PRAHA s.r.o. - provozovna Písek, Budovcova 104/2, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

dohoda

práce

místu

komunikativnost

odpovědnost

zájem

módu zaučíme informace

pracovnímu

jana

podá