PopisMísto výkonu práce: Na rovince 912, Ostrava-Hrabová, 720 00
Nutno se na pohovor objednat a přinést s sebou životopis.

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr
- třísměnný provoz (noční, odpolední, ranní)
- nástupní mzda 19 500 Kč/měsíc, (po zaučení 20 500 Kč)
- bonusy až 10%
- stravenky 100,- Kč / den
- 25 dní dovolené
- čisté pracovní prostředí

Náplň práce:
- práce ve skladu, řízení VZV

Požadujeme:
- Podmínkou platný průkaz VZV, praxe výhodou
- dobrý zdravotní stav absolvování vstupní lékařské prohlídky bez omezení, EMG test
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, dochvilnost
- střední odborné vzdělání (vyučení) Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěFlexI T agency s.r.o. - Hrabová,, Na Rovince 912, Hrabová, 720 00 Ostrava 20 Mzda minimálně19500 Kč Mzda maximálně20500 Kč Nastoupit od2019-06-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-14T01:57:22

Společnost

FlexI T agency s.r.o.
  • FlexI T agency s.r.o.
  • Kontakt : Petra Marinčáková
  • Telefon : +420 774 507 002
  • E-mail : petra.marincakova@flexitagency.com
  • Adresa : FlexI T agency s.r.o. - Hrabová,, Na Rovince 912, Hrabová, 720 00 Ostrava 20

Klíčová slova

pracovní

práce

místo

absolvování

skladu

řízení

vzvpožadujeme

podmínkou

platný

průkaz