PopisPřijmeme na hlavní pracovní poměr ženu nebo muže na pozici Sociálního pracovníka Azylového domu MáTa pro matky a rodiny s dětmi v Plzni.
Popis pozice:
Pracovník je v přímém kontaktu s klienty služby a jejich dětmi. Pomáhá při výchově dětí, při vedení domácnosti a finančním hospodaření klienta, podílí se na přípravách společných akcí rodičů s dětmi, úzce spolupracuje s pracovníky státních i nestátních institucí, doprovází klienta na příslušné úřady a jednání, vede individuální plány klientů.

Požadavky:
splnění kvalifikačních požadavků pro výkon pozice "sociální pracovník" nebo pozice "pracovník v sociálních službách" dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, trestní bezúhonnost,
komunikativnost, empatie, odolnost vůči stresovým situacím,
praxe v oboru výhodou.

Pracovní podmínky:
mzdové zařazení dle vnitřních předpisů zaměstnavatele (16.000,- Kč až 20.000,- Kč + osobní ohodnocení),
možnost prohlubování a rozšiřování kvalifikace,
20 pracovních dnů dovolené ročně,
zaučení.

Kontakt: Miloš Wirland, tel. 724 567 544, Simona Jeremiášová, tel. 724 667 639, strukturovaný životopis zašlete na e-mailovou adresu: wirland.m@mataprorodinu.cz; jeremiasova.s@mataprorodinu.cz

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAzylový dům MáTa, Lochotínská 179/37, Severní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-14T01:57:22

Společnost

MáTa pro rodinu, z.s.
  • MáTa pro rodinu, z.s.
  • Kontakt : Miloš Wirland
  • Telefon : +420 724 567 544(po-pá9-13h)
  • E-mail : wirland.m@mataprorodinu.cz
  • Adresa : Azylový dům MáTa, Lochotínská 179/37, Severní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

dětmi

sociálních

tel

dle

pozice

klienta

odolnost

zařazení

podmínkymzdové

výhodoupracovní