PopisHledáme novou kolegyni, nového kolegu, který má rád (a) lyže a hory - MANAŽERA, MANAŽERKU NÁKUPU do společnosti GOLD SPORT s.r.o.

Společnost provozuje internetové obchody Levnelyze.cz, Eski.sk, Topnarty.pl, Skiandbikes.de, Yespool.de

Náplň práce:
Komunikace s obchodními partnery, koordinace nákupu zboží, manipulace se zbožím, evidence zásob a správa objednávek.

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- základy anglického nebo německého jazyka
- ochotu pracovat od pondělí do pátku cca 8 hodin denně
- praxe v e-commerce výhodou

Nabízíme:
- práci v mezinárodní e-commerce společnosti s 20letou tradicí
- práci v týmu lyžařů, co chodí do práce v džínách a tričku
- vysoce korektní a seriózní přístup
- možnost seberealizace a osobního růstu
- možnost využití firemní sezónní lyžařské permanentky platné v areálu Harrachov
- nadprůměrné finanční ohodnocení
- pomůžeme se zajištěním ubytování
- zvýhodněné nákupy sportovního zboží

zaměstnanecké stravování

kontakt: e-mailem, telefonicky pondělí - pátek od 9:00 do 17:00 hod.,
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNový Svět 629, 51246 Harrachov v Krkonoších Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-14T01:57:22

Společnost

GOLD SPORT s.r.o.
  • GOLD SPORT s.r.o.
  • Kontakt : Vítězslav Poledno
  • Telefon : +420 602 492 169
  • E-mail : info@levnelyze.cz
  • Adresa : Nový Svět 629, 51246 Harrachov v Krkonoších

Klíčová slova

ecommerce

nákupu

společnosti

pondělí

džínách

osobního

seberealizace

přístup možnost

seriózní

korektní