PopisMísto výkonu práce celá ČR.
Mzda od 20 000,- Kč + pohyblivá část mzdy dle rozhodnutí zaměstnavatele max. 100 % základní sazby dle odvedené kvality a kvantity práce
Požadujeme: středoškolské vzdělání ve stavebním oboru
dobrá orientace ve stavební PD
znalost stavebního materiálu
dobré komunikační a organizační schopnosti
flexibilita, samostatnost

Náplň práce: poptávání a objednávání materiálu dle výkresů nebo dle požadavků
vedení společnosti, stavbyvedoucích atd.

Zaměstnanecké výhody: Zázemí stabilní společnosti

Nejprve zaslat strukturovaný životopis na urvalkova@jecminek.cz Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStavební firma Ječmínek, spol. s r.o., Bělehradská 582, Polabiny, 530 09 Pardubice 9 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-14T01:57:22

Společnost

Stavební firma Ječmínek, spol. s r. o.
  • Stavební firma Ječmínek, spol. s r. o.
  • Kontakt : Diana Urválková
  • Telefon : +420 466 303 530,777 165 913
  • E-mail : urvalkova@jecminek.cz
  • Adresa : Stavební firma Ječmínek, spol. s r.o., Bělehradská 582, Polabiny, 530 09 Pardubice 9

Klíčová slova

dle

práce

místo

požadavkůvedení

komunikační

organizační

schopnostiflexibilita

samostatnostnáplň

poptávání

objednávání