PopisVRÁTNÝ/-Á
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: bezúhonnost, spolehlivost
- Náplň práce: jednoduché činnosti spojené s obsluhou vrátnice
- Nabízíme: náborový příspěvek, zaškolení, příjemné prostředí, férové jednání
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Wydra Petr, tel. 720 034 030 (v pracovní dny od 8:00 do 16:00 hod), e-mail: wydrapetr@seznam.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěS.C.SERVIS Group, s.r.o. - Nový Bydžov, Turkova 1338, 504 01 Nový Bydžov Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-14T01:57:22

Společnost

S.C.SERVIS Group, s.r.o.
  • S.C.SERVIS Group, s.r.o.
  • Kontakt : Petr Wydra
  • Telefon : +420 720 034 030
  • E-mail : wydrapetr@seznam.cz
  • Adresa : S.C.SERVIS Group, s.r.o. - Nový Bydžov, Turkova 1338, 504 01 Nový Bydžov

Klíčová slova

vrátnýá

emailem

férové

jednání

případě

zájmu

kontaktujte

telefonicky

kontaktní

příjemné