PopisMísto výkonu práce: Pod Nuselskými schody č.p. 1721/3, Praha2
Kontakt: ZULAIKA OROZALIEVA, tel.: 777021805 9-17 hod., e-mail: montessori.wonderworld@gmail.com
Náplň práce:Administrativni prace pro detskou skupinu Montessori children's center Wonderworld,telefon, vedeni Facebooku, Instagram, Webove stranky a jine reklamni webove stranky v anglictine, cestine a rustine a take marketingove aktivity
Požadujeme: Znalost cestiny, anglictiny, rustiny. Znalost ruznych IT program, Marketing,umeni vedeni ruznych socialnich stranek. Zakladni znalost Montessori pedagogiky
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMontessori Wonderworld, z. s.Praha 2, Pod Nuselskými schody 1721/3, Vinohrady, 120 00 Praha 2 Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-14T01:57:22

Společnost

Montessori Wonderworld, z. s.
  • Montessori Wonderworld, z. s.
  • Kontakt : ZULAIKA OROZALIEVA
  • Telefon : +420 777 021 805
  • E-mail : montessori.wonderworld@gmail.com
  • Adresa : Montessori Wonderworld, z. s.Praha 2, Pod Nuselskými schody 1721/3, Vinohrady, 120 00 Praha 2

Klíčová slova

znalost

webove

montessori

místo

reklamni

strankyv

anglictine

cestine

rustinea

marketingove