PopisPožadujeme
ukončené odborné vzdělání technického/strojírenského směru
minimálně 1 rok praxe v odvětví strojírenského průmyslu
znalost technického minima z oboru strojírenství, znalost výkresové dokumentace
schopnost a ochota učit se novým věcem
Náplň práce

zámečnické práce – bodování, stehování, drobné svařování výrobků
broušení úkosů
další operativní úkoly dle pokynu vedoucího oddělení výroby - mistra
Nabízíme

Stabilní a perspektivní zaměstnání
Odborný a kvalifikační růst
Smluvní mzdu
Příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši 75 % částky veřejné dopravy
Možnost firemního stravování s finančním příspěvkem ve výši 55 %
Možnost ubytování ve firemní ubytovně
Benefity : masáže hrazené firmou v rámci pracovní doby, vitamínové balíčky, firemní akce Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBAEST Machines & Structures, a.s., Černoleská 1930, 256 01 Benešov u Prahy Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-14T01:57:22

Společnost

BAEST Machines & Structures, a.s.
  • BAEST Machines & Structures, a.s.
  • Kontakt : Andrea Hnátková
  • Telefon : +420 317 753 246,603 830 253
  • E-mail : ahnatkova@baest.cz; andrea.hnatkova@baest.cz
  • Adresa : BAEST Machines & Structures, a.s., Černoleská 1930, 256 01 Benešov u Prahy

Klíčová slova

výši

firemní

požadujeme ukončené

firemního

výroby

mistra nabízímestabilní

perspektivní

zaměstnání odborný

kvalifikační

růst smluvní